Sorun yaşıyorsanız burayaTıklayın

Usanmadan Maç Seyredeceksiniz

Usanmadan Maç SeyredeceksinizÜlkemizde yerleşen ve esprili bir dille de olsa popçu ya da topçu deyimi, aslında çok büyük şey ifade etmektedir. Herkes bunu esprili bir dille söylerken, altında yatan manayı bilmemektedirler. Peki bu deyim ne anlama geliyor, biliyor musunuz? Kısaca özetlemek gerekirse; ülkemiz şartlarından dolayı para kazanmak ve çok güzel bir haya geçirmek için ya popçu ya da topçu olmak gerekir. Popçu olmak için güzel bir sese, topçu olmak için ise yeteneğe ihtiyacınız vardır. Bu her ikisi de özel marifet gerektiren işlerdir. Bu nedenle, popçular ve topçular her zaman için özel insanlar olmayı başarmışlardır. Canlı Maç izle Dolayısıyla aldıkları paralar da ekstra olarak kendilerine yansımışlardır. Onların halk tarafından ilgi ile karşılanması ve hayatlarına özenilmesi, ne derece önem verilen kişiler olduklarını göstermektedir. Bir anne – baba, çocuklarının böyle kişilikler olmasını her zaman ister. Maddi sıkıntı çekmeyen ve herkesin ona özendiği bir hayatları olsun isterler ancak, bunun için bir girişimde ne yazık ki bulunmazlar. Yani, armudun pişip ağızlarına düşmelerini beklerler. Peki sizce bu olağan bir şey midir? Bununla birlikte çocuklarının müzik dinlemelerine veya mahalle aralarında futbol maçı yapmalarına kızan anne ve babalar, yine böyle kişilikler olmalarını isterler. Peki siz biliyor musunuz, ünlü şarkıcıların çocukluklarında çektikleri zorlukları? Kaç şarkıcının maddi sıkıntıdan dolayı okullarını terk ettiklerini, ünlü futbolcuların bir top alacak paralarının olmadıklarını biliyor musunuz? 

Tüm bu zorluklar ile mücadele ederek bir yerlere gelmek, onların her zaman başarı birer birey olmalarını sağlamaktadır. Peki, oğlunuzun futbolcu, kızının şarkıcı olmasını istiyorsanız, neden onların bu aktivitelerine kısıtlama getiriyorsunuz? Bırakın kızınız rahat rahat müzik dinlesin ve şarkı söylesin. Bırakın oğlunuz mahalle aralarında üstünü başını yırtarak, çamura pisliğe batarak top oynasın. Eğer bunu yaparsanız, onlar için kötülük değil, iyilik yapmış olursunuz. Bununla birlikte kızınıza müzik dinletebilir, oğlunuzun ise futbol maçlarını seyretmelerini sağlayabilirsiniz.

Futbol maçlarını seyreden oğlunuzun biraz daha farklı bir bakış açısıyla bu spora baktığını görebilirsiniz. Eğer içinde biraz futbol sevgisi varsa, bu spora nasıl yön vereceğini belli edecektir. Kendi hayatları ile kararlar alamayacakları yaşlarda olsalar bile, onların futbola bakış açıları değişebilecek ve belki de futbolcu olma hayali ile futbol ile daha yakından ilgilenmeye başlayacaklardır. Peki siz futbol maçlarını evinizde Lig Tv yok diye mi çocuklarınıza izletmiyorsunuz? O zaman bizim web sitemizden Taraftarium24 kanalını açabilir ve dilediğiniz gibi tüm futbol maçlarını izleyebilirsiniz. Artık bu kanal üzerinde hiçbir zaman para ödemeyecek ve dilediğiniz gibi futbol maçlarını seyredebileceksiniz. Bununla birlikte son derece kaliteli özelliklerde maç da seyredeceksiniz. Full HD olarak her maçı izleyebilir ve harika zaman geçirebilirsiniz. Siz de bunu istiyorsanız, web sitemize girmek ve bu kanalı açmak yeterli olacaktır. 
beacon